Paslaugos  » Viešųjų raktų infrastruktÅ«ros diegimas
google LT ENG FR DE    English
 

Turėkite savo vidinį sertifikavimo centrą

SSC siūlo (PKI - Public Key Infrustucture - viešųjų raktų infrastruktūra) specialiai sukurtą PKI platformą, kurią galima papildomai įdiegti į Jūsų įstaigos turimą technologiją ir taip užtikrinant duomenų apsaugą.

Įstaigos gali greitai ir su palyginti nedidelėmis išlaidomis įdiegti virtualia PKI, ir tuo pačiu sukurti pilną PKI ir sertifikavimo paslaugų teikimo sistemą. Įdiegus tokią sistemą, galima pilnai kontroliuoti apsaugos politiką, PKI hierarchiją, autentifikavimą, ir skaitmeninių sertifikatų išdavimą, galiojimo sustabdymą, galiojimo nutraukimą. Įdiegus virtualia PKI įstaiga sutaupo lėšas, kurios būtų išleistos savo nuosavos PKI kūrimui, palaikymui bei kvalifikuoto personalo išlaikymui.

Skaitmeninių sertifikatų išdavimas

IP protokolo pagrindu funkcionuojantys tinklai tampa vis populiaresne bendravimo priemone. Tačiau internetas ir kiti IP pagrindu veikiantys tinklai nėra saugūs – visada yra rizika, kad informacija perdavimo metu gali būti perimta arba pakeista.

SSC virtualia PKI sistema leidžia integruoti skaitmeniniais sertifikatais paremtą duomenų apsaugą į Jūsų jau egzistuojančią IP infrastruktūrą. Jūs galite išduoti įvairių rūšių sertifikatus, įskaitant ir šiuo metu laikomus saugiausiais pasaulyje 128 bitų SSL šifravimo serverių sertifikatus, S/MIME sertifikatus elektroninio pašto pranešimams apsaugoti bei IPSec sertifikatus, skirtus Virtualių Privačių Tinklų (VPT) perduodamai informacijai apsaugoti.

Įdiegę PKI Jūsų įstaigoje, Jūs galite patys išduoti sertifikatus, nustatyti jų galiojimo terminus, o SSC suteikia pagrindines sertifikatų naudojimo paslaugas. Tokiu būdu Jūs galite susikoncentruoti ties savo pagrindine veikla, o SSC įranga leis patikimai apsaugoti svarbią informaciją.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie PKI užduokite mums klausimus ir mes mielai į juos atsakysime.

 
Kontaktams:
UAB "Skaitmeninio Sertifikavimo Centras"
Jogailos g. 8
LT-01116 Vilnius
Lietuva
Tel: +370 700 22722
Tel: +370 700 22721
el. paštas:
Klientų aptarnavimas:
Jogailos g. 8
D.d. 8:00-16:30
Pietūs 12:00-12:30
Techniniai ir kiti klausimai: support.ssc.lt, pagalba@ssc.lt
 
©2004-2022
created by e-Space ™

Visos teisės saugomos Webmaster