Pagalba  » Sertifikato įsigijimas
google LT ENG FR DE    English
 

Įsigijimas

Skaitmeninio sertifikato įsigijimui turite pereiti keletą įsigijimo proceso etapų.

Pirmas etapas – tai paraiškos sertifikatui užpildymas. Ją galite užpildyti šio tinklalapio „PRODUKTAI » Skaitmeniniai sertifikatai“ skyriuje. Tam pasirinkite reikalingą sertifikato tipą ir pereikite visus paraiškos užpildymo žingsnius. Siekiant maksimaliai užtikrinti Jūsų privatumą mes leidžiame Jums pasirinkti kokių asmens duomenų neskelbti viešai ir naudoti tik vidiniams reikalams, tačiau sertifikavimo tarnybos veiklos specifika yra tokia, kad mes privalome viešai skelbti tam tikrą informaciją apie mūsų klientus (priklausomai nuo sertifikato tipo bei klasės tai el.pašto adresas, vardas bei pavardė, organizacijos pavadinimas ir kt.). Jei nesutiksite su šių duomenų viešu paskelbimu mes negalėsime teikti Jums skaitmeninio sertifikavimo paslaugų.

Užpildžius paraišką Jūs pereisite prie sekančio žingsnio – apmokėjimo. Jūsų patogumui mes priimame apmokėjimus pačiais įvairiausiais būdais – nuo grynųjų pinigų iki VISA bei MasterCard kortelių.

Gavus Jūsų apmokėjimą mes atsiųsime į Jūsų paraiškoje nurodytą el. paštą nuorodą į tinklalapį, kur Jūs rasite tolimesnes instrukcijas sertifikatui gauti. Priklausomai nuo tipo ir klasės užsakytas sertifikatas arba bus išduotas per apsaugotą kanalą (128 bitų kodavimas), arba Jūs būsite pakviesti apsilankyti vienoje iš mūsų Registravimo Tarnybų Jūsų tapatybės nustatymui.

Pereiti į sertifikato įsigyjimo puslapį

 
Kontaktams:
UAB "Skaitmeninio Sertifikavimo Centras"
Jogailos g. 8
LT-01116 Vilnius
Lietuva
Tel: +370 700 22722
Tel: +370 700 22721
el. paštas:
Klientų aptarnavimas:
Jogailos g. 8
D.d. 8:00-16:30
Pietūs 12:00-12:30
Techniniai ir kiti klausimai: support.ssc.lt, pagalba@ssc.lt
 
©2004-2020
created by e-Space ™

Visos teisės saugomos Webmaster